на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица 3-Stripes
adidas Маица 3-Stripes
adidas Маица 3-Stripes
adidas Маица 3-Stripes
adidas Маица 3-Stripes
adidas Маица 3-Stripes
adidas Маица 3-Stripes
adidas Маица 3-Stripes
adidas

adidas Маица 3-Stripes

Код на производ: IP0662
Šifra proizvođača: KNZ20
1.888 MKD
1.888 MKD
1.888 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas 3-Stripes Baby е мека женска lifestyle маичка со тесен крој, која внесува adidas енергија. Оваа adidas маичка ви овозможува да го размрдате оригиналното наследство на свеж, енергичен начин. Спарува удобна мешавина од памук со иконските ленти на adidas на ракавите. Носете ja за да ја одбележите вашата поврзаност со децениската спортска традиција. Спецификација:

 • Slim fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Пократок раб
 • Better Cotton

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FV5321
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  4
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.399 MKD
  Заштеда 10%
  4.888 MKD
  Големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ1968
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.510 MKD
  Заштеда 20%
  4.388 MKD
  Големина
  5
  6
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики GX1840
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.793 MKD
  Заштеда 40%
  7.988 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HP6373
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ4474
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.030 MKD
  Заштеда 20%
  8.788 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ4243
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.091 MKD
  Заштеда 25%
  6.788 MKD
  Големина
  4
  4-
  5-

  слични производи