на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Папучи ADILETTE LITE
adidas Папучи ADILETTE LITE
adidas Папучи ADILETTE LITE
adidas Папучи ADILETTE LITE
adidas Папучи ADILETTE LITE
adidas Папучи ADILETTE LITE
adidas Папучи ADILETTE LITE
adidas Папучи ADILETTE LITE
adidas Папучи ADILETTE LITE
adidas Папучи ADILETTE LITE
adidas

adidas Папучи ADILETTE LITE

код на производ: GZ6197
2.488 MKD
2.488 MKD
2.488 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 38
 • 39 1/3
 • 40 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas ADILETTE LITE се исклучително меки женски папучи кои даваат чувство на удобност. Тие внесуваат леснотија во вашиот чекор и олеснуваат сè. Треба само да ги ставите. Лесните перничиња во шарата овозможуваат целодневен комфор. Спојте ги со шорцеви и костими за капење за одмор на плажа или дома.
Спецификација:

 • Женски папучи
 • Синтетички горен дел
 • Обликувано газиште

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица HE6871
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.322 MKD
  Заштеда 30%
  1.888 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Маица HG6164
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.182 MKD
  Заштеда 30%
  1.688 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Маица HE6872
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.322 MKD
  Заштеда 30%
  1.888 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Маица H20407
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.252 MKD
  Заштеда 30%
  1.788 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Маица H15788
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.532 MKD
  Заштеда 30%
  2.188 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Маица GN2903
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.013 MKD
  Заштеда 40%
  1.688 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Папучи VN0A5HF5IX6
  1.533 MKD
  Заштеда 30%
  2.190 MKD
  големина
  35
  35.5
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  Sačuvano u omiljne
  Папучи 207066-4JL
  2.790 MKD
  големина
  C04
  C06
  C08
  C10
  C11
  C12
  C13
  C5
  C7
  C9
  J1
  J2
  J3
  J4
  J5
  J6
  M01
  M02
  M03
  Sačuvano u omiljne
  Папучи 207006-6GD
  1.953 MKD
  Заштеда 30%
  2.790 MKD
  големина
  C04
  C06
  C08
  C10
  C11
  C12
  C13
  C5
  C7
  C9
  J1
  J2
  J3
  J4
  J5
  J6
  M01
  M02
  M03