на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Blazer Mid '77 D
Nike Патики Blazer Mid '77 D
Nike Патики Blazer Mid '77 D
Nike Патики Blazer Mid '77 D
Nike Патики Blazer Mid '77 D
Nike Патики Blazer Mid '77 D
Nike Патики Blazer Mid '77 D
Nike Патики Blazer Mid '77 D
Nike

Nike Патики Blazer Mid '77 D

Код на производ: DQ6084-101
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Blazer Mid '77 D се lifestyle патики за деца. Патиките се изработени од комбинација на кожа и текстил, со длабок профил кој обезбедува поддршка и стабилност на зглобот. Гумениот ѓон дополнително ќе ги зацврсти стапалата и ќе им обезбеди совршено држење на различни површини. Влошката е изработена од пена за дополнителна удобност при носење. Едноставниот, модерен дизајн ги прави погодни за секојдневно носење и разни активности како што се одење на училиште, тренинг или каде и да ве одведе патот.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Длабок профил
 • Гумен ѓон
 • Лого Nike
 • Горен дел од кожа и текстил

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За момчиња
  Возраст За тинејџери
  Бренд Nike
  Боја Бела
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:9
  Дуксер FD3285-361
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:9
  Дуксер FD3285-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  Големина
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер BV3699-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.163 MKD
  Заштеда 30%
  3.090 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:9
  Дуксер FD3285-493
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 95C630-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.674 MKD
  Заштеда 40%
  2.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV5456-106
  Цена 4.490 MKD
  Големина
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DH2933-111
  Цена 5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CJ4092-002
  Цена 5.453 MKD
  Заштеда 30%
  7.790 MKD
  Големина
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BQ5453-100
  Цена 3.190 MKD
  Големина
  10C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FQ4118-001
  Цена 5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DA3199-004
  Цена 8.890 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y