на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер Sportswear Tech Fleece
Nike Дуксер Sportswear Tech Fleece
Nike Дуксер Sportswear Tech Fleece
Nike Дуксер Sportswear Tech Fleece
Nike Дуксер Sportswear Tech Fleece
Nike Дуксер Sportswear Tech Fleece
Nike Дуксер Sportswear Tech Fleece
Nike Дуксер Sportswear Tech Fleece
Nike

Nike Дуксер Sportswear Tech Fleece

Код на производ: FD2979-276
6.090 MKD
6.090 MKD
4.872 MKD
Заштеда: 1.218 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 12-13г.
 • 9-10г.
 • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Tech Fleece е женски дуксер со капуљача за тинејџерки. Студеното време не може да ве повреди кога го носите дуксерот Nike Sportswear Tech Fleece. Лесното руно со врвен квалитет, кое е мазно однадвор и одвнатре, додава многу топлина без да додава волумен. Дизајниран за сите облици и големини, овој женски дуксер. Страничните џебови со патент овозможуваат лесно и безбедно складирање на ситници, како и место за загревање на рацете. Патентот со целосна должина овозможува лесно облекување и соблекуваше, а еластичните делови на рацете и околу половината обезбедуваат стабилност при движење.
Спецификација:

 • Женски дуксер за тинејџерки
 • Состав: 53% памук, 47% полиестер
 • Патент со целосна должина
 • Машинско перење
 • Futura лого
 • Странични џебови со патент

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За девојчиња
  Бренд Nike
  Возраст За тинејџери
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV8486-181
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  6.5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.152 MKD
  Заштеда 20%
  5.190 MKD
  Големина
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.851 MKD
  Заштеда 10%
  5.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Дуксер FD2979-450
  6.090 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Дуксер FD2979-063
  6.090 MKD
  Големина
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Дуксер FD2979-618
  6.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Дуксер FD2979-010
  5.481 MKD
  Заштеда 10%
  6.090 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 45C593-A0W
  1.645 MKD
  Заштеда 50%
  3.290 MKD
  Големина
  L
  XL