на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер Tech Fleece
Nike Дуксер Tech Fleece
Nike Дуксер Tech Fleece
Nike Дуксер Tech Fleece
Nike Дуксер Tech Fleece
Nike Дуксер Tech Fleece
Nike Дуксер Tech Fleece
Nike Дуксер Tech Fleece
Nike

Nike Дуксер Tech Fleece

Код на производ: FD2979-063
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear Tech Fleece е дуксер со капуљача, со патент за тинејџерки, дизајниран за авантури со постудено време. Студеното време нема шанси против вас и вашиот дуксер Tech Fleece. Врвното, лесно руно - мазно внатре и надвор - ви дава многу топлина без да додавате волумен. Овој дуксер со капуљача е добитна комбинација за затоплување на телото без додавање волумен или тежина. Дизајниран за секоја форма и големина, обезбедува подобрено вклопување за сите деца. Чувајте ги сите ваши закуски безбедни во аголните предни џебови со патент. Ребрести еластични делови го задржуваат обликот на дуксерот и го спречуваат излегувањето на топлината.
Спецификација:

 • Дуксер со капуљача за тинејџерки
 • Состав: 53% памук, 47% полиестер.
 • Странични џебови
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За девојчиња
  Возраст За тинејџери
  Бренд Nike
  Боја Сива
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.674 MKD
  Заштеда 40%
  2.790 MKD
  Големина
  L
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD8780-181
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.590 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.773 MKD
  Заштеда 30%
  5.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.493 MKD
  Заштеда 30%
  4.990 MKD
  Големина
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.694 MKD
  Заштеда 40%
  4.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CZ2570-894
  Цена 6.390 MKD
  Големина
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CHA231G602-80
  Цена 2.890 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DX5071-623
  Цена 2.792 MKD
  Заштеда 20%
  3.490 MKD
  Големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DV2563-800
  Цена 2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DV2563-633
  Цена 2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  Големина
  L
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DV0347-652
  Цена 2.632 MKD
  Заштеда 20%
  3.290 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS