на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Дуксер BECKENBAUER TT
Дуксер BECKENBAUER TT
Дуксер BECKENBAUER TT
Дуксер BECKENBAUER TT
Дуксер BECKENBAUER TT
Дуксер BECKENBAUER TT
Дуксер BECKENBAUER TT
Дуксер BECKENBAUER TT

Дуксер BECKENBAUER TT

Код на производ: IM4511
Šifra proizvođača: EEP84

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Боја Црвена
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.454 MKD
Заштеда 40%
4.090 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF2877
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.261 MKD
Заштеда 30%
6.088 MKD
Големина
10
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.814 MKD
Заштеда 40%
4.690 MKD
Големина
L
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DC9836-061
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.514 MKD
Заштеда 40%
9.190 MKD
Големина
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG6183
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.430 MKD
Заштеда 20%
6.788 MKD
Големина
10-
8-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер IM4489
Цена 3.988 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер IR9866
Цена 4.588 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ5758-133
Цена 4.790 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FV5311-100
Цена 5.190 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN7687-104
Цена 3.534 MKD
Заштеда 40%
5.890 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN5434-209
Цена 3.294 MKD
Заштеда 40%
5.490 MKD
Големина
L
M
S
XS