на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

JUICY COUTURE Фустан ASYMMETRIC FITTED DRESS WITH DIAMANTE
JUICY COUTURE Фустан ASYMMETRIC FITTED DRESS WITH DIAMANTE
JUICY COUTURE Фустан ASYMMETRIC FITTED DRESS WITH DIAMANTE
JUICY COUTURE Фустан ASYMMETRIC FITTED DRESS WITH DIAMANTE
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Фустан ASYMMETRIC FITTED DRESS WITH DIAMANTE

код на производ: JCWED123324-101
3.790 MKD
2.274 MKD
1.706 MKD
Заштеда: 2.084 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Фустан
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд JUICY COUTURE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер JCAP176-101
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.478 MKD
Заштеда 35%
6.890 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер JCLJU123518-181
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.910 MKD
Заштеда 45%
5.290 MKD
големина
S

слични производи