на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Vans Фустан VARSITY TANK DRESS
Vans Фустан VARSITY TANK DRESS
Vans Фустан VARSITY TANK DRESS
Vans Фустан VARSITY TANK DRESS
Vans Фустан VARSITY TANK DRESS
Vans Фустан VARSITY TANK DRESS
Vans Фустан VARSITY TANK DRESS
Vans Фустан VARSITY TANK DRESS
Vans

Vans Фустан VARSITY TANK DRESS

Код на производ: VN000JGPBLK
2.990 MKD
2.990 MKD
2.392 MKD
Заштеда: 598 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Фустан
Пол За жени
Бренд Vans
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан FN3679-104
3.832 MKD
Заштеда 20%
4.790 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан 45D029-023
1.752 MKD
Заштеда 20%
2.190 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан VN000JGPCJL
2.392 MKD
Заштеда 20%
2.990 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS