на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Фустан RIB TANK DRESS
adidas Фустан RIB TANK DRESS
adidas Фустан RIB TANK DRESS
adidas Фустан RIB TANK DRESS
adidas Фустан RIB TANK DRESS
adidas Фустан RIB TANK DRESS
adidas Фустан RIB TANK DRESS
adidas Фустан RIB TANK DRESS
adidas Фустан RIB TANK DRESS
adidas Фустан RIB TANK DRESS
adidas

adidas Фустан RIB TANK DRESS

Код на производ: IR5922
Šifra proizvođača: KMZ25
3.088 MKD
3.088 MKD
2.779 MKD
Заштеда: 309 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Фустан
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики ID6982
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.793 MKD
Заштеда 40%
7.988 MKD
Големина
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HP2823
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.502 MKD
Заштеда 30%
9.288 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики GY9343
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.433 MKD
Заштеда 40%
7.388 MKD
Големина
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IE5842
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.430 MKD
Заштеда 20%
6.788 MKD
Големина
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG3964
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.649 MKD
Заштеда 10%
7.388 MKD
Големина
4

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан FN3679-104
4.311 MKD
Заштеда 10%
4.790 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан 45D029-023
1.971 MKD
Заштеда 10%
2.190 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан VN000JGPBLK
2.691 MKD
Заштеда 10%
2.990 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан VN000JGPCJL
2.691 MKD
Заштеда 10%
2.990 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS