на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Фустан RIB TANK DRESS
adidas Фустан RIB TANK DRESS
adidas Фустан RIB TANK DRESS
adidas Фустан RIB TANK DRESS
adidas Фустан RIB TANK DRESS
adidas Фустан RIB TANK DRESS
adidas Фустан RIB TANK DRESS
adidas Фустан RIB TANK DRESS
adidas

adidas Фустан RIB TANK DRESS

Код на производ: IT9881
Šifra proizvođača: KMZ25
3.088 MKD
3.088 MKD
2.470 MKD
Заштеда: 618 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Фустан
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан FN3679-104
3.832 MKD
Заштеда 20%
4.790 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан 45D029-023
1.752 MKD
Заштеда 20%
2.190 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан VN000JGPBLK
2.392 MKD
Заштеда 20%
2.990 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан VN000JGPCJL
2.392 MKD
Заштеда 20%
2.990 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS