на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер W NSW ESSNTL FLC GX HDY PLUS
NIKE Дуксер W NSW ESSNTL FLC GX HDY PLUS
NIKE Дуксер W NSW ESSNTL FLC GX HDY PLUS
NIKE Дуксер W NSW ESSNTL FLC GX HDY PLUS
NIKE Дуксер W NSW ESSNTL FLC GX HDY PLUS
NIKE Дуксер W NSW ESSNTL FLC GX HDY PLUS
NIKE Дуксер W NSW ESSNTL FLC GX HDY PLUS
NIKE Дуксер W NSW ESSNTL FLC GX HDY PLUS
NIKE

NIKE Дуксер W NSW ESSNTL FLC GX HDY PLUS

код на производ: DH3041-609
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DR9503-601
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.893 MKD
Заштеда 25%
9.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики DJ9975-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.740 MKD
Заштеда 45%
15.890 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики DC7350-001
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5

слични производи