на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max Bliss
Nike Патики Air Max Bliss
Nike Патики Air Max Bliss
Nike Патики Air Max Bliss
Nike Патики Air Max Bliss
Nike Патики Air Max Bliss
Nike Патики Air Max Bliss
Nike Патики Air Max Bliss
Nike Патики Air Max Bliss
Nike Патики Air Max Bliss
Nike

Nike Патики Air Max Bliss

Код на производ: DZ6754-800
Prosečna ocena:
9.890 MKD
9.890 MKD
6.923 MKD
Заштеда: 2.967 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските патики Nike Air Max Bliss се одлична комбинација на стил и удобност. Овие патики се направени за жени кои сакаат да се чувствуваат добро и да изгледаат одлично додека спортуваат или едноставно носат секојдневен стил. Патиките се изработени од квалитетни материјали кои обезбедуваат трајност и издржливост. Горниот дел е изработен од мрежест материјал и синтетичка кожа, што овозможува дишење и удобност, додека ѓонот е изработен од квалитетна гума која обезбедува одлична влечна сила и стабилност. Технологијата Nike Air во петицата обезбедува оптимална удобност и поддршка при трчање и други активности. Уникатниот дизајн на моделот Air Max Bliss додава модерен и елегантен изглед, што ги прави совршени за секојдневно носење. Овие патики се совршени за сите прилики, од трчање и вежбање до шетање низ соседството со пријателите. Со Nike Air Max Bliss патиките, вашите стапала ќе се чувствуваат одлично, без разлика каде сте или што правите.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Borce
  Borce
  12.03.2024. 20:37

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Дуксер FB8338-328
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  Големина
  L
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DQ5733-010
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.681 MKD
  Заштеда 10%
  4.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CW4298-334
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.733 MKD
  Заштеда 30%
  8.190 MKD
  Големина
  L
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DQ5733-272
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер DQ5860-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.490 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DQ5761-010
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.933 MKD
  Заштеда 30%
  4.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DH0531-001
  10.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DD8959-103
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ2530-300
  6.790 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DV3808-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5