на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas Дуксер Adicolor Classics SST
adidas

adidas Дуксер Adicolor Classics SST

код на производ: IK4030
Šifra proizvođača: EKM89
4.888 MKD
4.888 MKD
3.910 MKD
Заштеда: 978 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

аdidas Adicolor Classics SST е разноврсна женска тренерка, идеална за кога го шетате кучето или се дружите со пријателите. Ќе ви даде удобност и стил што го заслужувате. Полна е со детали, вклучувајќи три адидас ленти и извезено лого на трифолија на градите. Изработена е од мека ткаенина, со голем дел од памук и е совршен додаток на секоја облека. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Исправена јака
 • Странични џебови
 • Целосен патент
 • Состав: 50% памук, 43% рециклиран полиестер, 7% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики GX4360
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.843 MKD
  Заштеда 45%
  6.988 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики FX6037
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.403 MKD
  Заштеда 45%
  6.188 MKD
  големина
  4
  4-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GX1840
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.592 MKD
  Заштеда 30%
  7.988 MKD
  големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ4281
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.666 MKD
  Заштеда 25%
  8.888 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  7
  Sačuvano u omiljne
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.616 MKD
  Заштеда 25%
  3.488 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Патики IG7824
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.279 MKD
  Заштеда 15%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-

  слични производи