на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Beckenbauer
adidas Долен дел тренерки Beckenbauer
adidas Долен дел тренерки Beckenbauer
adidas Долен дел тренерки Beckenbauer
adidas Долен дел тренерки Beckenbauer
adidas Долен дел тренерки Beckenbauer
adidas Долен дел тренерки Beckenbauer
adidas Долен дел тренерки Beckenbauer
adidas

adidas Долен дел тренерки Beckenbauer

Код на производ: IT9867
Šifra proizvođača: KMZ11
3.988 MKD
3.988 MKD
3.589 MKD
Заштеда: 399 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Beckenbauer женските долни тренерки се вашиот идеален сојузник за релаксација. Прегрнете го наследството, а потоа направете го ваше. Потопени во традицијата на adidas, моделот ве поврзува со фудбалска легенда и ве инспирира за вашите сопствени мали победи. Без разлика дали тренерките сте ги комбинирале со патики за активен спортски ден или сте ги облекле за градска прошетка со пријателите, вашиот стил нема да остане незабележан. Движете се слободно во мека мешавина од памук и крој што одговара на дефиницијата за класично. adidas користи обновливи материјали за да го намали неговото штетно влијание врз животната средина. Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Класичен крој
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  слични производи