на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas

adidas Дуксер Adicolor Classics

код на производ: IL2490
Šifra proizvođača: EEP91
4.588 MKD
4.588 MKD
3.212 MKD
Заштеда: 1.376 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Постигнете иконски спортски изглед со машкиот дуксер adidas Adicolor Classics. Овој безвременски модел изработен од мека ткаенина од руно, опуштено одговара е совршен за секојдневно носење. Класичните дизајнерски елементи како капуљачата и ребрести делови на ракавите и струкот ви даваат шик и спортски изглед. Трите ленти на adidas и логото на малата трифолија укажуваат на наследството на adidas. adidas соработува со Better Cotton за да го подобри производството на памук на глобално ниво.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Капуљача со врвки
 • Кенгурски џеб
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID3109
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ5720
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.502 MKD
  Заштеда 30%
  9.288 MKD
  големина
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GW9358
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.870 MKD
  Заштеда 20%
  6.088 MKD
  големина
  10
  11
  7-
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики EE6462
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики ID2042
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.262 MKD
  Заштеда 30%
  6.088 MKD
  големина
  11
  7-
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер FB7290-436
  6.890 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер ELA241M606-02
  4.590 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер ELA241M605-05
  4.690 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер ELA241M605-92
  4.690 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1