на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Дуксер SST TT P BLUE
adidas Дуксер SST TT P BLUE
adidas Дуксер SST TT P BLUE
adidas Дуксер SST TT P BLUE
adidas Дуксер SST TT P BLUE
adidas Дуксер SST TT P BLUE
adidas Дуксер SST TT P BLUE
adidas Дуксер SST TT P BLUE
adidas

adidas Дуксер SST TT P BLUE

код на производ: H06710
Prosečna ocena:
4.288 MKD
4.288 MKD
3.002 MKD
Заштеда: 1.286 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor Classics Primeblue SST е машки горен дел тренерка со подобрен дизајн од онаа која беше дизајнирана во 1970-тите. Автентичниот стил на adidas е претставен со 3 линии кои се протегаат по должината на ракавите. Логото со три листа гордо стои на градите. Кон привлечноста на овој горен дел тренерка придонесуваат практичната крагна и еластичните делови на ракавите. Овој популарен изглед е прифатен насекаде, од спортските стадиони до улиците. Овој дуксер е исклучително удобен бидејќи е создаден од Parley Ocean Plastic ткаенина која е направена од рециклирана пластика од океаните и морињата.

Спецификација

• Машки тренерки горен дел

• Регуларен крој

• Еластични делови на ракавите, појасот и крагната

• Предни џебови со патент

• Состав: 60% рециклиран полиестер, 40% памук

• Боја: темно сина / бела

карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Остави оценка

 • Goran Maznov
  Goran Maznov

  19.09.2022. 21:21
 • Rozita Nikolovska
  Rozita Nikolovska

  15.09.2022. 14:36

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики HQ4450
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.430 MKD
Заштеда 20%
9.288 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Патики GW3516
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.012 MKD
Заштеда 30%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GZ3742
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.488 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики HP5498
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.752 MKD
Заштеда 30%
6.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.213 MKD
Заштеда 40%
3.688 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи

Sačuvano u omiljne
DOT
Дуксер DTA231M602-01
4.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DZ5641-010
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL