на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики RETROPY E5
adidas Патики RETROPY E5
adidas Патики RETROPY E5
adidas Патики RETROPY E5
adidas Патики RETROPY E5
adidas Патики RETROPY E5
adidas Патики RETROPY E5
adidas Патики RETROPY E5
adidas Патики RETROPY E5
adidas Патики RETROPY E5
adidas

adidas Патики RETROPY E5

Код на производ: IG7521
Šifra proizvođača: MAU64
8.588 MKD
6.012 MKD
6.012 MKD
Заштеда: 2.576 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 10 44 2/3 28.5
 • 11 46 29.5
 • 8 42 26.5
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

adidas Retropy E5 се машки lifestyle патики кои обезбедуваат удобност и изгледаат одлично. Инспирирани од дизајнот на ретро патики за трчање, патиките adidas Retropy E5 имаат винтиџ изглед и модерен комфор. Опремени со BOOST среден ѓон со целосна должина за брз чекор кој враќа енергија, овие патики се подготвени за секојдневно носење. Класичниот изглед на горниот дел од меките делови од антилопа само ќе се подобри со текот на времето - и овој пар ќе биде со вас некое време обезбедувајќи се што треба да обезбеди една патика.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Гумен ѓон
 • Врвки
 • BOOST среден ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Боја Зелена
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер HM1871
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.752 MKD
  Заштеда 40%
  4.588 MKD
  Големина
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IC5567
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.421 MKD
  Заштеда 30%
  4.888 MKD
  Големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер IM9408
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.791 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер HM1870
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.211 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  Големина
  2XL
  L
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики H03472
  Цена 7.388 MKD
  Големина
  7-
  8
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG6213
  Цена 5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DB3021
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  Цена 5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  Големина
  10-
  7
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG1634
  Цена 5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF8820
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  Цена 5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  8
  8-
  9-