на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas Тренерка SST
adidas

adidas Тренерка SST

код на производ: IP6694
Šifra proizvođača: JEA84
3.988 MKD
3.988 MKD
2.792 MKD
Заштеда: 1.196 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 3-4г.
  • 4-5г.
  • 5-6г.
  • 6-7г.
  • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Основната поделба Текстил
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст Мали деца

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY9220
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.917 MKD
Заштеда 35%
4.488 MKD
големина
1
11-K
12-K
13-K
2
2-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики EF5399
Prosecna ocena:
glas
2
adidas SUPERSTAR J се патики за деца од Superstar колекцијата. Легендарниот adidas моде...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.910 MKD
Заштеда 20%
4.888 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GV8891
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.713 MKD
Заштеда 40%
6.188 MKD
големина
3
3-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IF8431
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.288 MKD
големина
1
10K
11-K
11K
12-K
13-K
2
2-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GX2034
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.088 MKD
големина
3
3-
4-
5
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY9155
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.982 MKD
Заштеда 35%
4.588 MKD
големина
1
11-K
2
2-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
2.302 MKD
Заштеда 30%
3.288 MKD
големина
104
62
68
74
80
92