на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE

NIKE Торбица Heritage

код на производ: DB0488-716

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

1.590 MKD
1.590 MKD
1.590 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • 1SIZ
  1SIZ
 • BV
  BV
 • OneSize
 • OSFT
  OSFT
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Heritage Waistpack е торбичка за појас што ви овозможува лесен пристап и уште полесно носење. Повеќекратните прегради со патент безбедно ги складираат и организираат вашите основни работи, држејќи ги при рака. Прилагодливиот ремен ви овозможува лесно да ja прилагодите според вашите потреби. Силниот полиестерски материјал е издржлив и не бара посебно одржување. Контрастната Nike графика на предната страна на чантата суптилно го истакнува вашиот спортски стил.
Спецификација:

 • Спортска чанта за возрасни - lifestyle
 • Прилагодлив ремен
 • Димензии: 41cm x 10cm x 15cm
 • Повеќе функционални прегради со патент
 • Лесно одржување
 • Состав: 59% најлон, 41% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Торбица
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет 943092-294
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.251 MKD
  Заштеда 10%
  1.390 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1