на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Торбица Sportswear Futura 365
Nike Торбица Sportswear Futura 365
Nike Торбица Sportswear Futura 365
Nike Торбица Sportswear Futura 365
Nike Торбица Sportswear Futura 365
Nike Торбица Sportswear Futura 365
Nike Торбица Sportswear Futura 365
Nike Торбица Sportswear Futura 365
Nike Торбица Sportswear Futura 365
Nike Торбица Sportswear Futura 365
Nike

Nike Торбица Sportswear Futura 365

Код на производ: CW9300-010
1.690 MKD
1.690 MKD
1.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Futura 365 е женска торба со класичен изглед и безвременска функционалност. Внатрешната преграда и задниот џеб со патент ви овозможуваат одлично да ги организирате вашите работи, додека прилагодливиот ремен ви овозможува совршено прилагодување додека сте во движење. Сè што ќе спакувате во оваа торба ќе ви биде безбедно и на дофат на раката. Издржливата полиестерска ткаенина и обезбедува долготрајност на оваа модерна торба. Изработена е од ткаенина која содржи најмалку 75% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Женска lifestyle торба
 • Димензии: 22cm x 5cm x 15cm
 • Материјал: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Торбица
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DQ5570-200
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.518 MKD
  Заштеда 35%
  8.490 MKD
  Големина
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DH4439-110
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.190 MKD
  Големина
  6.5
  7
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DC3584-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.152 MKD
  Заштеда 20%
  10.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FN4216-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица BA5871-010
  1.183 MKD
  Заштеда 30%
  1.690 MKD
  Големина
  MISC
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица 910B5565NSZ
  4.552 MKD
  Заштеда 20%
  5.690 MKD
  Големина
  ONE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.252 MKD
  Заштеда 30%
  1.788 MKD
  Големина
  NS