на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Торбица NK HERITAGE S WAISTPACK
Nike Торбица NK HERITAGE S WAISTPACK
Nike Торбица NK HERITAGE S WAISTPACK
Nike Торбица NK HERITAGE S WAISTPACK
Nike Торбица NK HERITAGE S WAISTPACK
Nike Торбица NK HERITAGE S WAISTPACK
Nike Торбица NK HERITAGE S WAISTPACK
Nike Торбица NK HERITAGE S WAISTPACK
Nike

Nike Торбица NK HERITAGE S WAISTPACK

Код на производ: DB0488-324
1.690 MKD
1.690 MKD
1.352 MKD
Заштеда: 338 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Торбица
Пол Unisex
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.971 MKD
Заштеда 10%
12.190 MKD
Големина
10
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет CK5324-010
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.253 MKD
Заштеда 30%
1.790 MKD
Големина
M

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица NP0A4HNK0411
2.241 MKD
Заштеда 10%
2.490 MKD
Големина
OS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица BA5871-010
1.690 MKD
Големина
MISC