на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Торбица Snake Graphic
adidas Торбица Snake Graphic
adidas Торбица Snake Graphic
adidas Торбица Snake Graphic
adidas Торбица Snake Graphic
adidas Торбица Snake Graphic
adidas Торбица Snake Graphic
adidas Торбица Snake Graphic
adidas Торбица Snake Graphic
adidas Торбица Snake Graphic
adidas

adidas Торбица Snake Graphic

Код на производ: IC8291
Šifra proizvođača: EUD31
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

аdidas Snake Graphic е женска торбица lifestyle, која ви овозможува лесен пристап и уште полесно носење. Повеќекратните прегради со патент безбедно ги складираат и организираат вашите основни работи, држејќи ги при рака. Прилагодливиот ремен ви овозможува лесно да го прилагодите според вашите потреби. Силниот полиестерски материјал е издржлив и не бара посебно одржување.
Спецификација:

 • Женска торбица
 • Затворање со патент
 • Прилагодлив ремен
 • Логото на adidas
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Торбица
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Боја Мултиколор
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики H00659
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.788 MKD
  Големина
  5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ4281
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.222 MKD
  Заштеда 30%
  8.888 MKD
  Големина
  3-
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HP2999
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.241 MKD
  Заштеда 30%
  7.488 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9843
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.241 MKD
  Заштеда 30%
  7.488 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9842
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.751 MKD
  Заштеда 30%
  6.788 MKD
  Големина
  4
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IE7062
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.012 MKD
  Заштеда 30%
  8.588 MKD
  Големина
  6

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица DB0490-370
  Цена 1.890 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица FN4248-100
  Цена 2.290 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица DR6266-013
  Цена 1.512 MKD
  Заштеда 20%
  1.890 MKD