на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Kачкет Jordan Club Cap
Nike Kачкет Jordan Club Cap
Nike Kачкет Jordan Club Cap
Nike Kачкет Jordan Club Cap
Nike

Nike Kачкет Jordan Club Cap

Код на производ: FD5181-687

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

1.890 MKD
1.890 MKD
1.323 MKD
Заштеда: 567 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Jordan Club Cap е прилагодливо капче за сите прилики. Кога ја носите оваа капа на глава, точно знаете кого претставувате, а ќе се погрижите и другите да го прават тоа. Логото на Jumpman со докажан дизајн зборува за вашиот спортски дух и посветеност на брендот, поддржани од удобноста што ја обезбедува оваа капа. Прилагодливиот ремен ви овозможува да го најдете совршеното вклопување, а извезениот отвор овозможува вашата глава да дише, без разлика на топлото време.
Спецификација:

 • Состав: 100% памук
 • Прилагодливо капче
 • Рачно перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Пол Unisex
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица BA5871-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.183 MKD
  Заштеда 30%
  1.690 MKD
  Големина
  MISC

  слични производи