на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Производи

по страна

JORDAN

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
големина
колекција
Цена
листа: JORDAN
89 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CQ3835-060
Prosecna ocena:
glas
1
9.593 MKD
Заштеда 25%
12.790 MKD
големина
10
10.5
11.5
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CQ3835-051
Prosecna ocena:
glas
1
8.953 MKD
Заштеда 30%
12.790 MKD
големина
10
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 553558-140
8.990 MKD
големина
10
10.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM1206-163
Prosecna ocena:
glasa
5
5.994 MKD
Заштеда 40%
9.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 322992-121
8.953 MKD
Заштеда 30%
12.790 MKD
големина
10.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 322992-140
Prosecna ocena:
glas
1
12.790 MKD
големина
10
10.5
11.5
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 322992-142
12.690 MKD
големина
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DC9836-400
6.233 MKD
Заштеда 35%
9.590 MKD
големина
10.5
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DC9836-061
Prosecna ocena:
glasa
2
5.973 MKD
Заштеда 35%
9.190 MKD
големина
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD2112-007
6.114 MKD
Заштеда 40%
10.190 MKD
големина
11
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DN2647-007
6.428 MKD
Заштеда 35%
9.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DN3686-006
8.312 MKD
Заштеда 20%
10.390 MKD
големина
11
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ4353-003
Prosecna ocena:
glasa
2
7.192 MKD
Заштеда 20%
8.990 MKD
големина
11.5
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ4475-300
9.432 MKD
Заштеда 20%
11.790 MKD
големина
11.5
12.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CZ4166-010
Prosecna ocena:
glasa
3
7.418 MKD
Заштеда 25%
9.890 MKD
големина
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX4397-170
9.690 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB1396-006
6.632 MKD
Заштеда 20%
8.290 MKD
големина
13
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB1396-100
6.632 MKD
Заштеда 20%
8.290 MKD
големина
10
10.5
11
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BQ7196-411
4.190 MKD
големина
10C
8C