на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Sky Jordan 1
Nike Патики Sky Jordan 1
Nike Патики Sky Jordan 1
Nike Патики Sky Jordan 1
Nike Патики Sky Jordan 1
Nike Патики Sky Jordan 1
Nike Патики Sky Jordan 1
Nike Патики Sky Jordan 1
Nike Патики Sky Jordan 1
Nike Патики Sky Jordan 1
Nike

Nike Патики Sky Jordan 1

Код на производ: BQ7196-016
Prosečna ocena:
4.090 MKD
4.090 MKD
4.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18.5
 • 19.5
 • 22
 • 25
 • 26
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sky Jordan 1 е унисекс бебешка патика со познат изглед. Неверојатно лесни, овие патики ќе донесат совршена удобност и спортски стил на најмладите членови на тимот на Nike. Патиките имаат ремен во средината што го зацврстува глуждот и го олеснува облекувањето и соблекувањето. Горниот дел од вистинската и синтетичка кожа им дава класичен изглед, од една страна, додека од друга страна ги прави издржливи и лесни за одржување. Дизајнот на овие Nike Sky Jordan 1, кои се и убави и удобни, е секогаш во мода. Имаат мека пена основа која обезбедува целодневна удобност. Тие исто така го имаат логото „ Sky Jordan “ на предната страна. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење, што е особено важно за бебињата кои учат да одат. Спецификација:

 • Бебешки патичиња
 • Појас во средината
 • Горен дел од вистинска и синтетичка кожа
 • Плиток профил
 • Лого на „ Sky Jordan “

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За момчиња
  Бренд Nike
  Возраст За бебе

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Aleksandar
  Aleksandar
  19.03.2023. 14:34

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-102
  6.790 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CT3839-110
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CT3839-103
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  7Y