на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики AIR JORDAN 1 HI FLYEASE
Nike Патики AIR JORDAN 1 HI FLYEASE
Nike Патики AIR JORDAN 1 HI FLYEASE
Nike Патики AIR JORDAN 1 HI FLYEASE
Nike Патики AIR JORDAN 1 HI FLYEASE
Nike Патики AIR JORDAN 1 HI FLYEASE
Nike Патики AIR JORDAN 1 HI FLYEASE
Nike Патики AIR JORDAN 1 HI FLYEASE
Nike Патики AIR JORDAN 1 HI FLYEASE
Nike Патики AIR JORDAN 1 HI FLYEASE
Nike

Nike Патики AIR JORDAN 1 HI FLYEASE

Код на производ: CQ3835-060
Prosečna ocena:
12.790 MKD
12.790 MKD
9.593 MKD
Заштеда: 3.197 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 45.5
  • 46
  • 42
  • 42.5
  • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд Nike
Возраст За возрасни

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Петар
Петар
20.01.2024. 16:20

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD7415-010
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.534 MKD
Заштеда 40%
5.890 MKD
Големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер CU4489-063
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.290 MKD
Големина
2XL
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FJ7774-687
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.671 MKD
Заштеда 10%
5.190 MKD
Големина
2XL
L
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DV4587-252
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.263 MKD
Заштеда 30%
6.090 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FZ4709-104
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FJ4160-002
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FJ4146-102
8.090 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4192-001
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
12
6
6.5
7
8
8.5
9
9.5