на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики ADIFOM SUPERSTAR
adidas Патики ADIFOM SUPERSTAR
adidas Патики ADIFOM SUPERSTAR
adidas Патики ADIFOM SUPERSTAR
adidas Патики ADIFOM SUPERSTAR
adidas Патики ADIFOM SUPERSTAR
adidas Патики ADIFOM SUPERSTAR
adidas Патики ADIFOM SUPERSTAR
adidas Патики ADIFOM SUPERSTAR
adidas Патики ADIFOM SUPERSTAR
adidas

adidas Патики ADIFOM SUPERSTAR

код на производ: HQ8752
Šifra proizvođača: MBV36
5.588 MKD
5.588 MKD
5.588 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 45 1/3
  • 46
  • 41 1/3
  • 42
  • 42 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IA4891
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
Заштеда 30%
3.688 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HM2494
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.437 MKD
Заштеда 35%
5.288 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HR3307
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.588 MKD
големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IA4883
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.862 MKD
Заштеда 30%
4.088 MKD
големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF8762
6.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF1580
7.488 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF3447
6.788 MKD
големина
10
10-
7-
8
8-
9
9-