на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Jordan 1 Low SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Low SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Low SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Low SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Low SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Low SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Low SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Low SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Low SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Low SE
NIKE

NIKE Патики Air Jordan 1 Low SE

код на производ: FB9893-300
9.690 MKD
9.690 MKD
9.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Air Jordan 1 Low SE е женска патика со низок профил што дава стил и удобност. Инспириран од оригиналот кој дебитираше во 1985 година, Air Jordan 1 Low нуди чист, класичен изглед кој е познат, но секогаш свеж. Спарувањето на горен дел од целосна зрнеста кожа со сатенски подлоги им дава на овие патики Jordan уникатен изглед и чувство. Вградениот воздушен ѓон обезбедува лесно амортизирање. Надворешниот ѓон го подобрува држењето на различни површини. Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DQ5860-615
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.694 MKD
  Заштеда 40%
  4.490 MKD
  големина
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер CW4298-602
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.323 MKD
  Заштеда 35%
  8.190 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ6840-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.543 MKD
  Заштеда 30%
  6.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DV7802-901
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.418 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер CW4298-334
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.733 MKD
  Заштеда 30%
  8.190 MKD
  големина
  L
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DZ2628-103
  10.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FN4216-001
  8.790 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5