на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Force 1 '07
Nike Патики Air Force 1 '07
Nike Патики Air Force 1 '07
Nike Патики Air Force 1 '07
Nike Патики Air Force 1 '07
Nike Патики Air Force 1 '07
Nike Патики Air Force 1 '07
Nike Патики Air Force 1 '07
Nike Патики Air Force 1 '07
Nike Патики Air Force 1 '07
Nike Патики Air Force 1 '07
Nike Патики Air Force 1 '07
Nike

Nike Патики Air Force 1 '07

Код на производ: FQ7626-100
8.090 MKD
8.090 MKD
7.281 MKD
Заштеда: 809 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Force 1 '07 се женска lifestyle патика инспирирана од оригиналот од 80-тите. Со овие патики ќе го стартувате тркалото на историјата. Премиум материјалите што го сочинуваат горниот дел, заедно со ватираните слоеви, ја нагласуваат издржливоста и класичниот стил, додека воздушното перниче обезбедува удобност и мекост. Овие патики сигурно ќе ги носите многу сезони. Гумениот ѓон е издржлив, добро се фаќа и додава стабилност. Вградената плитка јака ги прави пријатни и удобни, па ќе можете да ги комбинирате во различни прилики без да се ограничувате на спортски стил. Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Со врзување
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN5434-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.843 MKD
  Заштеда 30%
  5.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики BQ6472-200
  9.690 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FN6326-001
  8.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DD1869-114
  7.911 MKD
  Заштеда 10%
  8.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ3448-200
  10.390 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FN6344-001
  7.281 MKD
  Заштеда 10%
  8.090 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  8.5