на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер Sportswear Phoenix Fleece
Nike Дуксер Sportswear Phoenix Fleece
Nike Дуксер Sportswear Phoenix Fleece
Nike Дуксер Sportswear Phoenix Fleece
Nike Дуксер Sportswear Phoenix Fleece
Nike Дуксер Sportswear Phoenix Fleece
Nike Дуксер Sportswear Phoenix Fleece
Nike Дуксер Sportswear Phoenix Fleece
Nike

Nike Дуксер Sportswear Phoenix Fleece

Код на производ: DQ5733-272
4.890 MKD
3.423 MKD
3.423 MKD
Заштеда: 1.467 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • M M
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

Трансформирајте и подигнете ја вашата секојдневна гардероба со женскиот дуксер lifestyle на Nike Sportswear Phoenix Fleece. Преголемиот крој на овој дуксер ви ја нуди сета удобност и релаксација. Пошироките еластични делови на ракавите и рабовите обезбедуваат поддршка и храбар изглед, помагајќи ви да се истакнете. Мазно однадвор и топло одвнатре, брусеното руно е идеален слој за пониски температури.
Спецификација:

 • Oversized
 • Еластични делови на ракавите, јаката и рабовите
 • Флис ткаенина
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Беж
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FN7109-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.823 MKD
  Заштеда 30%
  6.890 MKD
  Големина
  7
  7.5
  8
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:9
  Патики DJ9946-100
  Prosecna ocena:
  glas
  9
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  Големина
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DR9503-601
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.433 MKD
  Заштеда 30%
  9.190 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DD1869-113
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.153 MKD
  Заштеда 30%
  8.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5758-133
  Цена 4.790 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FV5311-100
  Цена 5.190 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN5434-209
  Цена 3.294 MKD
  Заштеда 40%
  5.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Дуксер FB8338-237
  Цена 5.663 MKD
  Заштеда 30%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN3654-019
  Цена 3.143 MKD
  Заштеда 30%
  4.490 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN1897-675
  Цена 3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  M
  XS