на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR BOOT
adidas Патики SUPERSTAR BOOT
adidas Патики SUPERSTAR BOOT
adidas Патики SUPERSTAR BOOT
adidas Патики SUPERSTAR BOOT
adidas Патики SUPERSTAR BOOT
adidas Патики SUPERSTAR BOOT
adidas Патики SUPERSTAR BOOT
adidas Патики SUPERSTAR BOOT
adidas Патики SUPERSTAR BOOT
adidas

adidas Патики SUPERSTAR BOOT

код на производ: ID6891
Šifra proizvođača: LYT19
6.088 MKD
6.088 MKD
5.479 MKD
Заштеда: 609 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35.5
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas SUPERSTAR BOOT се удобни, класични детски унисекс lifestyle патики за јуниори кои се инспирирани од безвременскиот модел на патики adidas. Тие ги земаат најдобрите детали за дизајнот на овој модел, како што се иконската форма на школка во пределот на прстите и назабените ленти на аdidas. Ѓонот со средна платформа додава малку подигнување, а отворот на комплетот на патиките обезбедува удобна поддршка за глуждот при секој чекор. Едноставниот стил доби поттик. Направени од низа рециклирани материјали, нивниот горен дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Длабок профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел
 • Среден ѓон на платформа
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца

  слични производи