на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики NMD_S1
adidas Патики NMD_S1
adidas Патики NMD_S1
adidas Патики NMD_S1
adidas Патики NMD_S1
adidas Патики NMD_S1
adidas Патики NMD_S1
adidas Патики NMD_S1
adidas Патики NMD_S1
adidas Патики NMD_S1
adidas

adidas Патики NMD_S1

код на производ: IE2075
Šifra proizvođača: MAX24
10.988 MKD
10.988 MKD
9.339 MKD
Заштеда: 1.649 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
 • 45 1/3
 • 46
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Уживајте повеќе, помалку стрес, во машките lifestyle патики adidas NMD_S1. Овие привлечни патики се одличен избор за авантуристички ден во градот кој постојано се менува. Нивната удобна конструкција налик на чорап ги држи цврсто на вашите нозе, додека средниот ѓон BOOST со целосна должина обезбедува неверојатно враќање на енергијата со секој чекор што го правите. Препознатливите NMD и класичните адидас пруги додаваат допир на наследство на футуристичкиот дизајн. Подгответе се и одете. Горниот дел од овие патики е направен од најмалку 50% предиво Parlei Ocean Plastic со високи перформанси.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел
 • Текстилен ентериер
 • BOOST среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IC5567
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.666 MKD
  Заштеда 25%
  4.888 MKD
  големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HK7270
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.193 MKD
  Заштеда 45%
  3.988 MKD
  големина
  2XL
  L
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IA4883
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.066 MKD
  Заштеда 25%
  4.088 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE2304
  6.789 MKD
  Заштеда 15%
  7.988 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG7521
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики HQ2167
  6.150 MKD
  Заштеда 20%
  7.688 MKD
  големина
  10
  11
  11-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики ID8073
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FZ6327
  5.350 MKD
  Заштеда 20%
  6.688 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5