на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas Патики FORUM LOW
adidas

adidas Патики FORUM LOW

код на производ: IF2680
Šifra proizvođača: LZH38
5.488 MKD
5.488 MKD
4.390 MKD
Заштеда: 1.098 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35.5
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas FORUM LOW се впечатливи детски унисекс lifestyle патики, делумно направени од рециклирани материјали. Создадени за кошаркарскиот под, овие патики најдоа место меѓу музичари, уметници и други модни лидери. Ова впечатливо освежување го нагласува нивниот култен статус. Препознатливиот X панел и назабените ленти на adidas се издвојуваат во боите со висок контраст, за изглед кој е и класичен и свеж. Инспириран од приказните за летните кампови од 70-тите, со специјална графика на јазикот и шарите, овој пар ве поканува да го продолжите спортското наследство. Направени од низа рециклирани материјали, нивниот горен дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки и велкро
 • Горен дел од текстил и антилопа
 • Текстилен ентериер
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики ID6891
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.479 MKD
  Заштеда 10%
  6.088 MKD
  големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-