на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas

adidas Патики SUPERSTAR

код на производ: ID7258
Šifra proizvođača: MAW29
4.888 MKD
4.888 MKD
3.910 MKD
Заштеда: 978 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35.5
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas SUPERSTAR детските lifestyle унисекс патики ги имаат сите впечатливи детали од познатата класика. Започнувајќи како класични кошаркарски патики, adidas SUPERSTAR стана икона што ја дефинира културата, видена насекаде, од модната писта до сцената. Оригиналните елементи се таму, сè, од препознатливите аdidas пруги, обликот на обвивката во пределот на прстите до логото. Деталите со животински принт му даваат предност на овој изглед.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од вештачка кожа
 • Текстилен ентериер
 • OrthoLite® газиште
 • Adifit влошка за мерење на должината на стапалото
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики ID6891
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.479 MKD
  Заштеда 10%
  6.088 MKD
  големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-