на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas

adidas Патики Superstar XLG

код на производ: IG0290
Šifra proizvođača: MAQ13
4.888 MKD
4.888 MKD
3.910 MKD
Заштеда: 978 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 35.5
  • 36
  • 36 2/3
  • 37 1/3
  • 38
  • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст Мали деца

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики ID6891
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.479 MKD
Заштеда 10%
6.088 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-