на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas

adidas Патики SUPERSTAR XLG

код на производ: IF8427
Šifra proizvođača: MCU78
4.288 MKD
4.288 MKD
3.430 MKD
Заштеда: 858 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 28
 • 30
 • 29
 • 31
 • 32
 • 34
 • 35
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar се детски lifestyle патики кои си го најдоа своето место во центарот на спортот, музиката и модата. Покажете им на вашите деца како изгледа безвременскиот дизајн. Овие патики се со обвивка и назабени 3 ленти на иконата adidas Superstar, но имаат и подигнат среден ѓон. Енергичните бои додаваат извичник на стилот и ги надополнуваат смелите пропорции. Облечете ги и уживајте во испробаниот и проверен дизајн.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики
 • Врвки

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB8589
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.541 MKD
  Заштеда 25%
  3.388 MKD
  големина
  146
  152

  слични производи