на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas

adidas Патики OZWEEGO

код на производ: IE9508
Šifra proizvođača: LZC42
7.388 MKD
7.388 MKD
5.172 MKD
Заштеда: 2.216 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas OZWEEGO се лесни и воздушести женски lifestyle патики. Создадени за лесен комфор, овие патики ќе ви го разубават денот на повеќе начини. Удобниот среден ѓон ви дава одговор на секој чекор, а ставот од 90-тите ве носи во времето на оптимизам, иновации и промени. Размислете однапред и планирајте ја вашата опрема за слободно време, не изоставувајќи ги патиките adidas OZWEEGO.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел
 • ЕVА среден ѓон
 • adiPRENE и adiPRENE+ технологија
 • Текстилен ентериер
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HN5899
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.592 MKD
  Заштеда 35%
  3.988 MKD
  големина
  34
  36
  38
  40
  42
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IB7435
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер HN8329
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.657 MKD
  Заштеда 35%
  4.088 MKD
  големина
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер HK5057
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.688 MKD
  големина
  34
  36
  38
  40
  42
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HJ7861
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.462 MKD
  Заштеда 35%
  3.788 MKD
  големина
  34
  36
  38

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IG2577
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7