на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Forum Low
adidas Патики Forum Low
adidas Патики Forum Low
adidas Патики Forum Low
adidas Патики Forum Low
adidas Патики Forum Low
adidas Патики Forum Low
adidas Патики Forum Low
adidas Патики Forum Low
adidas Патики Forum Low
adidas

adidas Патики Forum Low

код на производ: IF2649
Šifra proizvođača: LEW79
5.488 MKD
5.488 MKD
4.390 MKD
Заштеда: 1.098 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35.5
 • 36
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

1980-тите беа врв на кошаркарскиот стил, а унисекс детските патики на adidas Forum Low за тинејџери брзо станаа легенда, прво на теренот, а потоа и на улиците. Овие тинејџерски патики се целосно опремени со кожен горен дел, потпетица на платформа и отстранлив велкро ремен. Ќе ја достигнете енергијата од децении секој пат кога ќе скокнете во нив.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки со отстранлив велкро
 • Горен дел од перфорирана кожа
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики ID6891
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.479 MKD
  Заштеда 10%
  6.088 MKD
  големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-