на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики FORUM BOLD
adidas Патики FORUM BOLD
adidas Патики FORUM BOLD
adidas Патики FORUM BOLD
adidas Патики FORUM BOLD
adidas Патики FORUM BOLD
adidas Патики FORUM BOLD
adidas Патики FORUM BOLD
adidas Патики FORUM BOLD
adidas Патики FORUM BOLD
adidas

adidas Патики FORUM BOLD

код на производ: IG0270
Šifra proizvođača: MAU02
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Forum Bold се женски lifestyle патики со кои секогаш ќе бидете во центарот на вниманието. Овие патики имаат задебелени бели акценти и нагласено лого со три листови. Горниот дел е изработен од кожа со перфорации во пределот на прстите кои обезбедуваат одлична прозрачност. Смелиот бел ѓон на платформа го подобрува вашиот изглед и самодоверба. Овие патики го слават самоизразувањето - затоа носете ги во продавница, игра или во вашето студио и чувствувајте се добро што сте свои.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Врвки
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HN5899
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.592 MKD
  Заштеда 35%
  3.988 MKD
  големина
  34
  36
  38
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HN5890
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.657 MKD
  Заштеда 35%
  4.088 MKD
  големина
  34
  36
  38

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-