на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE

NIKE Патики Air More Uptempo

код на производ: DV1137-700
12.190 MKD
12.190 MKD
10.971 MKD
Заштеда: 1.219 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Повеќе од која било друга силуета, женските lifestyle патики Nike Air More Uptempo го отелотворуваат кошаркарскиот стил од 90-тите на најдобар начин. Нивниот храбар дизајн е хибрид на стил и иновација што создаде огромен одзив кога овие патики дебитираа, а се бараат и денес. Неутралната боја го олеснува стилизирањето, додека видливите Nike Air перничиња ја обезбедуваат удобноста што ви треба. Технологијата Nike Air го апсорбира ударот за амортизирање со секој чекор. Меката кожа и перфорациите низ горниот дел ги прават овие патики издржливи, а сепак неверојатно прозрачни. Еластичните ленти поминуваат преку горниот дел од стапалото, овозможувајќи ви да ги носите патиките без да ги врзувате.
Спецификација:

 • Полудлабок профил
 • Врвки
 • Горен дел од перфориран кожа
 • Nike Air перничиња
 • Nike Air технологија

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CW4298-623
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.323 MKD
  Заштеда 35%
  8.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ5860-615
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.592 MKD
  Заштеда 20%
  4.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DX9176-106
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0951-100
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5