на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max Pulse
NIKE Патики Air Max Pulse
NIKE Патики Air Max Pulse
NIKE Патики Air Max Pulse
NIKE Патики Air Max Pulse
NIKE Патики Air Max Pulse
NIKE Патики Air Max Pulse
NIKE Патики Air Max Pulse
NIKE Патики Air Max Pulse
NIKE Патики Air Max Pulse
NIKE

NIKE Патики Air Max Pulse

код на производ: DR0453-003
10.890 MKD
10.890 MKD
8.168 MKD
Заштеда: 2.722 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Комбинирајќи урбано и грубо, машките lifestyle патики Nike Air Max Pulse внесуваат подземен шмек на легендарната линија Air Max. Нивниот среден ѓон обвиткан во текстил и деталите запечатени со правосмукалка ја зголемуваат неговата улична слава, додека боите инспирирани од музичката сцена во London Grime ги одржуваат малку на работ. Воздушните перничиња редизајнирани од неверојатно плишаниот модел Air Max 270 ја обезбедуваат удобноста во која верувавте, без разлика дали извршувате работи или се удирате во палката. Можеби се чувствуваат како вашите најудобни патики за вежбање, но нивниот дизајн е целосно lifestyle. Облечете ги со вашата најдобра облека и излезете на улица.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Air Max перница
 • Текстилен горен дел со кожа и синтетички слоеви
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен waffle ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DV4587-252
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.958 MKD
  Заштеда 35%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB7998-672
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DD5925-010
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.418 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  2XL
  M
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-200
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  10.362 MKD
  Заштеда 15%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5