на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер Swoosh
Nike Дуксер Swoosh
Nike Дуксер Swoosh
Nike Дуксер Swoosh
Nike Дуксер Swoosh
Nike Дуксер Swoosh
Nike Дуксер Swoosh
Nike Дуксер Swoosh
Nike Дуксер Swoosh
Nike Дуксер Swoosh
Nike

Nike Дуксер Swoosh

Код на производ: DX0566-113
Prosečna ocena:
6.890 MKD
6.890 MKD
4.134 MKD
Заштеда: 2.756 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Изработен од меко руно во удобно вклопување за секојдневна удобност, машкиот lifestyle дуксер Nike Swoosh носи храбри вибрации на Nike во секоја облека. Комбинирајте го со долниот дел од руното Nike Swoosh за униформен изглед. Руното е меко и дава лесна топлина. Удобното вклопување е тука за опуштено и безгрижно чувство. Меките ребрести еластични делови на ракавите и рабовите го спречуваат продирањето на студениот воздух. Swoosh графика се обвиткува околу градите за храбар изглед на Nike.
Спецификација:

 • Удобен крој
 • Капуљача
 • ½ затворање со патент
 • Странични џебови
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Stefan
  Stefan
  14.11.2023. 16:27

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DQ8426-701
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FB9619-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.023 MKD
  Заштеда 30%
  12.890 MKD
  Големина
  10.5
  11
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV0821-002
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FB9619-002
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.890 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 805899-003
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.593 MKD
  Заштеда 25%
  12.790 MKD
  Големина
  10.5
  11.5
  12
  7.5
  8
  9
  9.5

  слични производи