на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas

adidas Патики SUPERSTAR

код на производ: IG0249
Šifra proizvođača: MAT94
4.888 MKD
4.888 MKD
3.910 MKD
Заштеда: 978 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35.5
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar се детски патики во кои вашите најмали ќе ја почувствуваат самодовербата која уништува се пред себе. adidas класичните патики отсекогаш влијаеле на спортистите, раперите и уметниците и биле чекор пред сите кога е модата во прашање. Овие патики продолжуваат да се истакнуваат со култниот врв на школка и назабените 3-ленти. Класичните линии и контрастните детали без напор ќе се измешаат и ќе се совпаднат со вашата омилена облека. Погрижете се вашите омилени патики да бидат подготвени, бидејќи стилот и удобноста никогаш не се загрозени со овие патики. Направен од низа рециклирани материјали, овој производ има најмалку 50% рециклирана содржина и е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Патики за деца
 • Врвки
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца

  слични производи