на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas

adidas Патики SUPERSTAR 360

код на производ: HQ4093
Šifra proizvođača: MCZ18
4.388 MKD
4.388 MKD
3.510 MKD
Заштеда: 878 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 33.5
 • 28.5
 • 30
 • 29
 • 31
 • 30.5
 • 32
 • 31.5
 • 34
 • 35
 • 35.5
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar 360 се детски унисекс патики кои ја слават убавината и пријателството. Тие се инспирирани од познатиот модел и 50-годишната традиција. Светски познатите адидас патики со гумена обвивка на предната страна се среќаваат со светски познатата Hello Kitty. Имаат еластична двослојна мрежа и едноделен дизајн без чипка за лесно вклучување и исклучување и повеќе време за играње. Тие се направени од низа рециклирани материјали со горен дел кој има најмалку 50% рециклирана содржина. Овие функционални адидас патики со Hello Kitty на нив промовираат пријателство и вистински вредности. Надворешниот ѓон од гума е еластичен и издржлив на различни површини и обезбедува издржливо влечење во повеќе насоки. На малите ќе им се допадне овој модел на патики и поради удобност и поради познатото маче. Спецификација:

 • Детски унисекс патики
 • Растеглива двослојна мрежа во горниот дел
 • Гумена обвивка
 • Најмалку 50% рециклирана содржина во горниот дел
 • Hello Kitty
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB8589
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.710 MKD
  Заштеда 20%
  3.388 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98

  слични производи