на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Forum Bold Her Vegan
adidas Патики Forum Bold Her Vegan
adidas Патики Forum Bold Her Vegan
adidas Патики Forum Bold Her Vegan
adidas Патики Forum Bold Her Vegan
adidas Патики Forum Bold Her Vegan
adidas Патики Forum Bold Her Vegan
adidas Патики Forum Bold Her Vegan
adidas Патики Forum Bold Her Vegan
adidas Патики Forum Bold Her Vegan
adidas

adidas Патики Forum Bold Her Vegan

код на производ: HP2999
Šifra proizvođača: MBX02
7.488 MKD
7.488 MKD
5.242 MKD
Заштеда: 2.246 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Почестете се со adidas FORUM BOLD HER VEGAN женски lifestyle патики. Редизајнираниот модел се врати во стил и сега на улиците на вашиот град. Инспирирани од веганскиот сладолед од праска и орев, тие даваат дамски изглед на секоја ваша модна комбинација. Спортската удобност не недостасува, а можете да ги носите секој ден, во сите прилики. TPU преклопите и штипката на петицата даваат издржливост на моделот, стабилност на стапалото и модерна естетика. Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7406
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB7404
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-