на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики NIKE AIR FORCE 1 '07 FL
NIKE Патики NIKE AIR FORCE 1 '07 FL
NIKE Патики NIKE AIR FORCE 1 '07 FL
NIKE Патики NIKE AIR FORCE 1 '07 FL
NIKE Патики NIKE AIR FORCE 1 '07 FL
NIKE Патики NIKE AIR FORCE 1 '07 FL
NIKE Патики NIKE AIR FORCE 1 '07 FL
NIKE Патики NIKE AIR FORCE 1 '07 FL
NIKE Патики NIKE AIR FORCE 1 '07 FL
NIKE Патики NIKE AIR FORCE 1 '07 FL
NIKE

NIKE Патики NIKE AIR FORCE 1 '07 FL

код на производ: FD0667-100
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер FB7050-817
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.633 MKD
Заштеда 35%
5.590 MKD
големина
2XL
L
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер FB7290-508
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4489-330
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.217 MKD
Заштеда 25%
8.290 MKD
големина
M
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DD5925-010
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.417 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
големина
2XL
M
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-001
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5