на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики FORUM
adidas Патики FORUM
adidas Патики FORUM
adidas Патики FORUM
adidas Патики FORUM
adidas Патики FORUM
adidas Патики FORUM
adidas Патики FORUM
adidas Патики FORUM
adidas Патики FORUM
adidas

adidas Патики FORUM

код на производ: HQ6845
Šifra proizvođača: MDE71
Prosečna ocena:
5.488 MKD
5.488 MKD
4.390 MKD
Заштеда: 1.098 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 33.5
 • 28.5
 • 28
 • 30
 • 29
 • 31
 • 30.5
 • 32
 • 31.5
 • 34
 • 35
 • 35.5
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Foru се детски lifestyle патики за тинејџери инспирирани од кошарката. Порано доминираа на паркетот, но потоа излегоа на улица и се проширија на музичката сцена. Тие го задржуваат духот на патиките од 1984 година со некои нови модерни детали, и брзо ќе станат ваши омилени патики. Горниот дел, направен од најмалку 50% рециклирана содржина, совршено меко ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина, обезбедувајќи врвен изглед. Класичните врвки плус велкро придонесуваат за прицврстување и го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Цврстиот гумен ѓон обезбедува одлично држење и ви дава стабилен и цврст чекор, полн со самодоверба.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за јуниори
 • Горна содржина од најмалку 50% рециклирана
 • Длабок профил
 • Врвки и велкро
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Katerina
   Katerina

   Prezadovolna sum i od proizvodot i od brzata usluga :)

   19.09.2023. 13:40

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB8589
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.710 MKD
  Заштеда 20%
  3.388 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98

  слични производи