на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики NMD_R1 V3
adidas Патики NMD_R1 V3
adidas Патики NMD_R1 V3
adidas Патики NMD_R1 V3
adidas Патики NMD_R1 V3
adidas Патики NMD_R1 V3
adidas Патики NMD_R1 V3
adidas Патики NMD_R1 V3
adidas Патики NMD_R1 V3
adidas Патики NMD_R1 V3
adidas

adidas Патики NMD_R1 V3

код на производ: GX2034
8.088 MKD
8.088 MKD
5.662 MKD
Заштеда: 2.426 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35.5
 • 36
 • 37 1/3
 • 38
 • 39 1/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas NMD_R1 V3 се унисекс детски патики со добропознат изглед и квалитет. Новиот поглед на култната NMD линија на adidas, овие детски патики комбинираат врвна технологија со возвишен стил. Горништето е направено од предиво со високи перформанси и содржи најмалку 50% пластичен отпад, собран од океаните и крајбрежјето. Има и перфорации кои овозможуваат одлична прозрачност, а над нив се познатите три пруги кои јасно ја покажуваат вашата љубов кон овој бренд. BOOST перничињата обезбедуваат бескрајна удобност и одлично амортизирање, додека проѕирните TPU детали додаваат футуристички пресврт. Патиките се со плиток профил со класични врвки. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување и дава сигурност на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Унисекс детски патики
 • Најмалку 50% Parley Ocean Plastic
 • Текстилен горен дел
 • BOOST перничиња
 • TPU детали
 • Плиток профил
 • Перфорации
 • Три пруги
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB8589
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.372 MKD
  Заштеда 30%
  3.388 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ8754
  4.688 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GY6629
  2.070 MKD
  Заштеда 20%
  2.588 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GW4066
  4.790 MKD
  Заштеда 20%
  5.988 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-