на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas

adidas Патики Superstar

код на производ: GZ4425
5.088 MKD
5.088 MKD
3.562 MKD
Заштеда: 1.526 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35.5
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar се унисекс детски lifestyle патики кои остануваат верни на познатиот легендарен изглед. Го зедовме најдоброто од минатото и го ставивме во овие модерни функционални патики. Изработени од мека кожа, совршено удобно го обвиткуваат стапалото, а во исто време ја обезбедуваат потребната цврстина за безбедно чекор. Патиките се со низок профил, со велкро лепенки и познатите три adidas пруги. Гумениот дел кај прстите и препознатливиот гумен ѓон остануваат верни на автентичниот стил на adidas Superstar патиките. Лесно се облекуваат и соблекуваат благодарение на велкро ремените. Надворешниот ѓон од гума е еластичен и издржлив, и обезбедува издржливо влечење во повеќе насоки. Облечете ги овие безвременски патики и препуштете се на детските авантури.
Спецификација:

 • Унисекс детски патики – lifestyle
 • Горен дел од кожа
 • Гума околу прстите
 • Велкро ремени
 • Плиток профил
 • adidas лого
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB8589
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.372 MKD
  Заштеда 30%
  3.388 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики GY6629
  2.070 MKD
  Заштеда 20%
  2.588 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GW4066
  4.790 MKD
  Заштеда 20%
  5.988 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GY9213
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  2.333 MKD
  Заштеда 40%
  3.888 MKD
  големина
  10-K
  10K
  11K
  2K
  3K
  4-K
  4K
  5-K
  5K
  6-K
  6K
  7-K
  7K
  8-K
  8K
  9-K
  9K