на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики Stan Smith CF
adidas Патики Stan Smith CF
adidas Патики Stan Smith CF
adidas Патики Stan Smith CF
adidas Патики Stan Smith CF
adidas Патики Stan Smith CF
adidas Патики Stan Smith CF
adidas Патики Stan Smith CF
adidas Патики Stan Smith CF
adidas Патики Stan Smith CF
adidas

adidas Патики Stan Smith CF

код на производ: GW8160
3.988 MKD
3.988 MKD
2.792 MKD
Заштеда: 1.196 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 28
 • 29
 • 32
 • 35
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Среќни и забавни, моќни и самоуверени или срамежливи и тивки, бидете тоа што сте во adidas STAN SMITH детските унисекс lifestyle патики. Светлите бои, лелгендарните детали и металната игла на горниот дел ви нудат сè што сакате и многу повеќе од тоа. Омбре бојата во пределот на петицата го додава завршниот допир на зајакнатиот дизајн. Пред сè, чистиот тениски изглед на овие класични патики ги прави вистински незаменливи. adidas STAN SMITH детските унисекс патики за бебиња и мали девојчиња се направени од Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Велкро ремени
 • Горен дел од вештачка кожа
 • Текстилна внатрешност
 • OrthoLite® газиште
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер GN8451
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.952 MKD
  Заштеда 30%
  2.788 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HF7578
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.582 MKD
  Заштеда 30%
  3.688 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H22639
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.952 MKD
  Заштеда 30%
  2.788 MKD
  големина
  104
  110
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики GY6629
  2.070 MKD
  Заштеда 20%
  2.588 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GW4066
  4.790 MKD
  Заштеда 20%
  5.988 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GY9213
  2.333 MKD
  Заштеда 40%
  3.888 MKD
  големина
  10-K
  10K
  11K
  2K
  3K
  4-K
  4K
  5-K
  5K
  6-K
  6K
  7-K
  7K
  8-K
  8K
  9-K
  9K